English version

Rejestracja internetowa

05-806 Komorów, ul. Brzozowa 77

Rejestracja telefoniczna

 

(+4822) 758-00-02

(+48) 515-567-377

Rejestracja email

info@orl.pruszkow.pl

Mój kanał

Porada laryngologiczna

Koszt umówionej planowo konsultacji laryngologicznej wynosi 150 zł.

 

Obejmuje on rejestrację, wywiad laryngologiczny, badanie przez lekarza laryngologa, ustalenie diagnozy i zaproponowanie leczenia.

 

Pacjent nie jest dodatkowo obciążany kosztami podstawowych zabiegów laryngologicznych, takich jak np. usunięcie woskowiny, czy zmiana opatrunku.

 

W koszcie wizyty uwzględnione jest wystawienie recept, zwolnień lekarskich oraz innych koniecznych druków i zaświadczeń.

 

Koszt wizyty w trybie pilnym wynosi 200 zł.

Porada laryngologiczna + badanie endoskopowe

Koszt konsultacji laryngologicznej razem z badaniem endoskopowym wynosi 250 zł.

 

Przedmiotem badania endoskopowego może być ucho, przegroda nosa i zatoki przynosowe oraz migdałki (szczególnie migdałek gardłowy przy podejrzeniu jego przerostu). W tym ostatnim przypadku jest to złoty standard i najbardziej wiarygodna ocena stopnia przerostu i ew. wskazań do leczenia operacyjnego.

 

Po badaniu endoskopowym Pacjent otrzymuje raport elektroniczny z wynikiem badania w postaci zdjęcia/zdjęć z badania oraz opisu. Może on być nagrany na nośnik lub przesłany na wskazany adres e-mail.

Porada laryngologiczna + badanie snu

Koszt konsultacji laryngologicznej razem z badaniem snu/polisomnograficznym wynosi 450 PLN.

 

Przeprowadzana jest kompleksowa konsultacja otorynolaryngologiczna, a następnie Pacjent podłączony zostaje do systemu monitorowania snu, który zabiera do domu i kładzie się spać. W ciągu nocy rejestrowane parametry przesyłane są na serwer rejestrujący, a po uzyskaniu kompletnego zapisu, lekarz medycyny snu opisuje badanie i generuje raport dla Pacjenta i lekarza kierującego. Pozwala on zaplanować dalsze postępowanie z Chorym.

Ceny zabiegów

Koszty oraz terminy wszystkich wykonywanych w gabinecie zabiegów są zawsze indywidualnie ustalane z Pacjentem.

Rafał Chmielewski - ZnanyLekarz.pl